Hakkımızda

2011 yılında, alanında 30 yıldır faaliyette bulunan Tülay Tek GÜNDAY tarafından kurulan TT Group Yapı, genç ve dinamik kadrosuyla sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir mimarlık anlayışına sahiptir. Mimari tasarım konusunu bulunduğu yere özgü koşullar ve olanaklar çerçevesinde ele alan ekip; insan, kentsel çevre ve doğal çevreyi odak alarak şekillenen tasarım anlayışıyla ve her daim yüksek motivasyonlu takım ruhuyla mimarlık serüveninde yerini almıştır.

Kurulduğu günden itibaren projelendirme, tasarım ve uygulama çalışmaları yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Oteller, Hastaneler, İş merkezleri, Firmalara özel çalışma alanları, villalar, Yaşam alanları, İç mekan tasarımları ve peyzaj çalışmalarının projelerini hazırlamak ve bu projelere ait tüm uygulama işlerini yapmaktadır.

Doğal kaynakların giderek azaldığı dünyamızda; yeşil binalarına elverişli yapılar ve ekonomik mimari çözümler sunma konusunda oldukça hassas davranılmaktadır. Ortaya konan mimari ürünün kentsel çevreyle projenin özniteliklerine uygun bir bağlamda eklemlenen, doğal çevrenin bileşenlerine saygılı, sürdürülebilir, fonksiyonel, estetik ve yenilikçi bir tasarım olması hedeflenmektedir.

Mimari ve iç mimari alanında ölçek ve kategori bakımından geniş bir yelpazede çeşitlenen projeler, konsept tasarım aşamasından detay çözümlerine ve imalatına kadar büyük bir titizlikle yürütülmektedir. Projelerin inşaat sürecine de dahil olunmaktadır. Mimari tasarım pratiği, estetik yönü ve teknik boyutlarıyla birlikte bir bütün olarak ele alınıp uygulamaya ilişkin deneyim ve bilgi birikimiyle zenginleşerek gelişmeye devam etmektedir.